Detoxic – tabletki na oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pasożytów. Recenzja produktu oraz opinie z FORUM!

Artykuł zatwierdził dietetyk Maciej Pokarowski - Autorem artykułu jest ZnamProdukt.pl

Choć wydawać się może, że pasożyty w ludzkim organizmie to problem występujący wyłącznie tam, gdzie nie zachowuje się należytej higieny, rzeczywistość okazuje się mniej łaskawa. Z pasożytami zmagać może się właściwie każdy, a to ich „złapania” nie potrzeba wcale wiele. Jak rozpoznać problem i w jaki sposób sobie z nim skutecznie radzić?

detoxic

Skąd biorą się pasożyty układu pokarmowego?

Prawdą jest, że do zakażenia pasożytami dochodzi najczęściej wskutek niedostatecznej higieny:

 • jedzenie nieumytymi rękami
 • spożywanie brudnych owoców i warzyw
 • picie wody z niewiadomego źródła
 • spożywanie posiłków przygotowywanych w miejscach, gdzie nie zachowuje się odpowiedniej ostrożności i higieny (np. bazarki, niektóre budki z kebabami czy hot-dogami).

Do zasiedlenia się pasożytów w układzie pokarmowym może prowadzić także jedzenie surowego mięsa i ryb z nie do końca sprawdzonych i zaufanych źródeł. Portal Medonet.pl podaje, że czasem jednak wystarczy nawet zabawa ze zwierzęciem (do zakażenia dochodzi również drogą kropelkową i przez kontakt z wydzielinami). Można zarazić się również od innej osoby.

Jak więc widać – nawet zachowując pewną ostrożność przy spożywaniu posiłków, nie można być do końca pewnym tego, że problem się nigdy nie przydarzy.

Dlaczego trzeba szybko pozbyć się pasożytów z organizmu?

Obecność pasożytów w organizmie nie należy wcale do rzadkości – szacuje się, że 1 na 10 osób jest nosicielem tasiemca. Co siódma osoba może zmagać się z glistą ludzką. Pasożyty nie tylko powodują nieprzyjemne objawy, ale są także realnym zagrożeniem dla zdrowia. Przede wszystkim pozbawiają organizm składników odżywczych, jakich dostarcza się wraz z pożywieniem. Powoduje to szereg nieprzyjemnych, a także negatywnych konsekwencji. Chudnięcie, brak sił, apatia i anemia to tylko kilka z nich.

W dodatku glisty czy tasiemce mogą niszczyć komórki i wpływać negatywnie na funkcjonowanie narządów. Wszystko dlatego, że wydalają z siebie toksyny, które dosłownie zatruwają organizm od środka. – dowiadujemy się na PoradnikZdrowie.pl

pasożyty

„Podjadanie” składników odżywczych i trucie – to nie brzmi jak coś, co można tolerować. Dlatego trzeba zacząć od badań, które potwierdzą lub wykluczą podejrzenie. Jeśli okaże się, że w Twoim organizmie żerują pasożyty, musisz szybko podjąć kroki do pozbycia się ich.

Zaniedbanie w tej kwestii może prowadzić nawet do śmierci!

Objawy obecności pasożytów w organizmie

Rozpoznanie ataku pasożytów nie jest łatwym zadaniem. Trzeba bardzo dobrze znać swój organizm i jego reakcje, by odróżnić ten stan od innych dolegliwości.

O pasożytach mogą świadczyć

 • chroniczne zmęczenie
 • silne i nawracające alergie
 • przewlekłe bóle głowy
 • rozdrażnienie lub apatia
 • uczucie „niespokojnych nóg”
 • charakterystyczne, ciemne „worki” pod oczami
 • chudnięcie, pomimo spożywania dotychczasowych ilości jedzenia (1).

Również zmiana konsystencji czy zapachu wydzielin (w tym stolca) powinna być powodem do bardziej wnikliwego przyjrzenia się swojemu zdrowiu.

Kuracje oczyszczające organizm powinny być przeprowadzane regularnie, niezależnie od diety i trybu życia, a także wieku. Z każdej strony narażeni jesteśmy na niebezpieczeństwo zarażenia się pasożytami. Bardzo szkodliwe są również inne zanieczyszczenia, które towarzyszą nam na co dzień:

 • metale ciężkie
 • smog
 • środki chemiczne przenikające do wody i pożywienia.

Kiedy trzeba sięgnąć po preparaty przeciwko pasożytom?

Jeśli diagnoza się potwierdzi i okaże się, że pasożyty upodobały sobie Twój przewód pokarmowy, nie panikuj. To sprawa dla wielu wstydliwa i bez wątpienia uciążliwa, jednak nie jesteś jedyną osobą, która musi się z nim zmierzyć. Ważne, by kroki zostały podjęte szybko i były przy tym skuteczne.

Picie wody z ogórków i jedzenie kiszonek to jeden z najbardziej znanych, babcinych sposobów na oczyszczenie układu pokarmowego i wyregulowanie jego pracy. Sprawdzi się jednak lepiej jako element profilaktyki niż leczenia. Podobnie rzecz ma się z ziołami i herbatkami. Bez wątpienia pomogą, jednak nie rozwiążą samodzielnie problemu w pełni. Maskowanie go przyniesie w dłuższej perspektywie więcej problemów niż korzyści!

detox organizmu

Działaj zdecydowanie i sięgaj po sprawdzone metody. To takie, które są skuteczne, a jednocześnie nie obciążają dodatkowo organizmu i nie wywołują efektów ubocznych. Istotne jest działanie dwutorowe:

 • pozbycie się pasożytów
 • oczyszczenie organizmu z toksyn, jakie pozostawiły.

Co zatem najlepiej zrobić? Nie od dziś wiadomo, że siła natury jest nieoceniona. Dlatego warto wykorzystać dobroczynną moc, jaką dają rośliny. Efekt będzie jednak satysfakcjonujący wówczas, gdy będą przyjmowane w:

 • odpowiedniej dawce
 • optymalnym połączeniu.

Preparatem, który łączy w sobie roślinną moc natury, ziołowe oczyszczanie i satysfakcjonujące efekty, jest Detoxic. Opinie osób, które zastosowały kurację nim, wskazują jednoznacznie na to, że jest wart przetestowania. Czym więc jest Detoxic i dlaczego warto po niego sięgnąć?

Tabletki na pasożyty Detoxic – jak działają?

Pierwszą reakcją w przypadku problemów ze zdrowiem jest zwykle sięgnięcie po środki farmakologiczne. Takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety, przy czym największym zagrożeniem jest ich skład. Oprócz pożądanych substancji, które rzeczywiście pomogą rozwiązać problem, znajduje się w nich mnóstwo środków chemicznych.

Jest to więc rozwiązanie tylko połowicznie dobre. Rozwiązuje się jeden problem, generując jednocześnie potencjalnie inny. Sztuczne substancje gromadzą się w organizmie, często uszkadzając w dłuższej perspektywie narządy i układ nerwowy.

Samodzielne komponowanie mieszanek ziołowych z ziół oczyszczających nie da z kolei takich efektów jak skoncentrowane, czyste wyciągi.

tabletki na pasożyty

Preparat Detoxic łączy skuteczność preparatów chemicznych z potęgą natury. Osoby, które już go stosowały, jako największą zaletę wskazują:

 • w pełni naturalny skład – organizm nie jest więc „zaśmiecany”
 • skuteczność działania – pierwsze efekty oczyszczania były widoczne bardzo szybko.

Detoxic – skład bogaty w naturalne składniki

Skład preparatu Detoxic opiera się na skoncentrowanych wyciągach z ponad 20 roślin. Są to między innymi:

 • czapetka pachnąca
 • krwawnik pospolity
 • centuria
 • liść szałwii
 • korzeń mniszka
 • ziele pokrzywy.

To unikalne połączenie ziół oczyszczających, detoksykujących i przywracających organizmowi równowagę. Efektem „ubocznym” będzie czysta skóra, wzmocnione paznokcie i włosy, a także lepsze samopoczucie.

Ziele centurii wspomaga odbudowę uszkodzonych tkanek. Krwawnik jest znany ze swojego działania zwalczającego pasożyty (i to w każdym stadium, nawet początkowym). Czapetka wspomaga odbudowę przyjaznej mikroflory jelitowej. Preparat wspomaga więc organizm wielotorowo.

Preparat oczyszczający Detoxic – działanie

Dzięki wartościowemu zestawieniu ziół intensywnie oczyszczających i odtruwających organizm, Detoxic pomaga szybciej usuwać szkodliwe produkty przemiany materii. Poprzez intensywne oczyszczanie organizmu od środka, szybciej i skuteczniej pozbywasz się także pasożytów z układu pokarmowego.

Składniki zawarte w Detoxicu wspomagają także regulację trawienia, co przy okazji sprzyja odchudzaniu. Efekty kuracji z Detoxic to:

 • oczyszczony i odtruty organizm
 • lepsze samopoczucie
 • więcej energii i chęci do życia.

Zyskuje także skóra, włosy i paznokcie.

Przebieg kuracji z Detoxic

Preparat Detoxic można stosować jako kurację oczyszczającą i detoksykującą zarówno profilaktycznie, okresowo, jak i w stanach zakażenia pasożytami.

Kuracja detoksykująca powinna być przeprowadzana kompleksowo, tj. stosując jednocześnie oczyszczającą dietę. Pozwoli to na uzyskanie maksymalnie zadowalających efektów i skróci czas regeneracji organizmu.

Preparat przyjmuje się doustnie, przed posiłkiem. Zalecana dawka to 1 tabletka 3 razy dziennie. Środek należy obficie popić. W czasie kuracji detoksykującej trzeba również pić dużo wody niegazowanej. Minimum to 2 litry dziennie.

Producent zapewnia, że wystarczy przeprowadzenie jednej, miesięcznej kuracji, by skutecznie wspomóc swój organizm.

Gdzie kupić Detoxic?

Preparat Detoxic można zakupić bezpośrednio na stronie producenta – i tylko tam. Obecnie nie znajdziesz go w ofercie żadnego sklepu internetowego ani apteki.

detoxic

Detoxic cieszy się dość sporym zainteresowaniem. Recenzje wystawiane przez osoby, które przeszły kurację wskazują na to, że preparat faktycznie pomógł uporać się z zanieczyszczeniami organizmu i pasożytami. Z tego względu zdarzają się podróbki produktu. Nabycie preparatu z innego źródła, niż strona producenta, wiąże się z ryzykiem zakupu nieoryginalnego preparatu!

Cena kuracji oczyszczającej i przeciwpasożytniczej Detoxic

Producent zapewnia, że już miesiąc kuracji przynosi oczekiwane rezultaty. Koszt trzydziestodniowej kuracji to około 400 złotych (w regularnej cenie). Okazjonalnie preparat można nabyć w niższej cenie lub skorzystać z darmowej przesyłki.

Warto śledzić ofertę producenta na bieżąco: zdarzają się promocje nawet do 50%!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *